У цій статті спортсмен-спінінгіст дає конкретний список найефективніших силіконових приманок на щуку. Автор не претендує на істину, а лише ділиться власним досвідом, який допоміг йому стати найкращим риболовом України в сезоні 18-19 і досягнути інших високих результатів.

 

"Щука вам не окунь" - спортивна мудрість.

 

Приманок на щуку безліч, і на кожну можна впіймати, але не на кожну наловити. Є приманки і кольори які стріляють: сьогодні піймав пару щук, а потім рік без покльовок. Такі приманки нам не цікаві - вони зазвичай припадають пилом десь вдома на самій верхній полиці. Цікаві ті, які ловлять стабільно - кращі з кращих.

Як визначився список найкращих приманок на щуку? В його основі лежить статистика зібрана на основі успішних виступів на змаганнях та тренуваннях протягом чотирьох років.

При визначенні найкращих приманок, мова не йде про ловлю дурної риби, яка кидається на все, що шевелиться, а про хижака з витримкою і характером, яким щука є 99% часу. Спокусити таку плямисту і є - майстерність, при чому не тільки риболова, але і приманки. Майстерність приманки полягає у найменшій швидкості, при якій вона "заводиться". Чим менша швидкість - тим вища ефективність даної приманки. На практиці щуці подобається атакувати жертву, яка вальяжно "ледь повзе" в сантиметрі над дном. Хижак це робить на інстинкті навіть будучи ситим. Яку приманку можна провести з найменшою швидкістю на найменшій вазі - та приманка і краща для щуки. Не та приманка, яку рекламують, а та, яка у вашій ванні зможе грати хвостом на одному грамі за долі секунд до повної зупинки. Як еталон для порівняння найкраще підійде FishUp Fancy grub. 

Ось конкретні моделі і кольори які радить Риболовний Факультет:

 

Фети:

Crazy Fish Vibro Fat

Keitech Swing impact FAT

 

Раки:

Crazy Fish Nimble

Bait Breath Sl remix

 

Твістери:
FishUp Fancy Grub

 

Віброхвости: 

FishUp U-shad

UpStream Fusion

 

Креатури:

Keitech Little Spider

 

Топові кольори: ультрафіолет, шартрез, лимон, віолет - лише вони представлені на сайті спортивного спінінгу

Розмір: 2-4"

 

Кожна з цих приманок володіє потужним потенціалом, що притягує навіть ситу пасивну рибу. Лишається розкрити його правильною анімацією на правильному монтажі. Оснащуйте їх спортивними гострими двійниками з тонкого дроту на вольфрамових грузах різних форм для досягнення максимальних результатів.

 

Зовнішні чинники, типу погоди, безперечно впливають на рибу, але не в контексті "ловиться - не ловиться", а в контексті "10 риб або 5". Ловіть щуку правильними приманками і відчуйте в собі силу повелителя стихій.