Ми всі починали з одинарників. Ми - це спортсмени, колишні прості рибаки. Нам все подобалось. Але спорт ставить питання ребром: візьмеш рибу - медаль твоя, не візьмеш - іди тренуйся. Саме одна риба вирішує завжди, вирішує все. Перемоги з великим відривом на стільки ж красиві на скільки й рідкісні. Тому переможець полює не за сотнею риб, а за однією, яка розстелить червоний килим до п'єдесталу. Цю рибу дуже важко піймати і прикрість від її втрати стає причиною розпачу, змушує думати і шукати шляхи підвищення реалізації. Найдієвішим з них є - двійник. Чому?
По-перше, риба, засічена двійником, сходить з гачка значно рідше, це статистика.
По-друге, реалізація клювань з двійником вища ніж з гачком-одинарником
По-третє, фіксація приманки на двійнику ідеальна - вона не сповзає
Двійники бувають різними, але правильних двійників в кращому випадку обмаль, а здебільшого їх просто нема. Тому в середньостатистичному магазині, де гордо представлено 300 000 найменувань товару ви не знайдете головного - нормального гачка. Товари сумнівної якості для масмаркету - в топку.
Двійник спортивного гатунку має ряд характеристик:
Гостре пряме жало, що не тупиться об пащу чи підводну рослинність
Цевйо видовженої форми для правильного позиціонування на приманці
Тонкий дріт діаметром менше 0.78мм для двійників, якими оснащуються приманки менше 2"
Наявність розмірів для оснащення приманок від 1.5"
Широкий піддів
Вузьке кільце загину в онові двійника, щоб легко заходити в приманку не розриваючи її навпіл
Пружиниста сталь, яка не лопає при розчепіренні двійника під час монтажу на силконову приманку.
Невідповідність двійника бодай одній характеристиці напряму впливає на ефективність лову і реалізацію клювань.
На разі не існує жодної повноцінної лінійки одного виробника для оснащення усіх розмірів приманок одним типом якісного двійника. Тому я її створив. Ось вона https://rubfak.com.ua/sportivniy-dviynik-ribfak/
Недоліком двійника є НЕможливість швидкої заміни приманки. Для вирішення цього питання спорсмени готують потрібну кількість монтажів з приманками заздалегідь і міняють не один елемент, а одразу цілий монтаж. Або ловлять бомбою і джиг-рігом. Це вантажки, які повнісю вирішують цей недолік і закривають питання.
Двійник не застсовується при ловлі в траві, оскільки має високу зачепистість і не дає зробити проводку. Для лову дрібного окуня на коротких дистанціях теж краще підійде одинарник, оскільки рибка до 30грам краще його засмоктує. В решті випадків має абсолютну перевагу над одинарником.
Користуйтеся довершеним монтажем, реалізовуйте всю рибу, яку вдалося спокусити, і отримуйте лише позитив від улюбленої справи.