33 щуки, 0 сходів, 90% реалізованих атак. Професійний монтаж = висока ефективність, тому я люблю свій продукт і не перестаю радіти його стабільній статистиці. А ваші двійники липнуть до нігтя?

Ох і Пайк Кап! Зачарований турнір. Тут завжди повно неймовірних історій від яких хапаєшся за голову. (Тільки тут і більше ніде). Я маю їх цілу колекцію і тому ніколи не заходив у фінал. І чим далі - тим карколомніше. Тому на черговий етап я їхав за новою історією, що їх так креативно готує для мене Вища сила. То ж так цікаво! Але щось пішло не так і я благополучно вийшов з групи з другого місця поступившись непереможному Ярославу Сімчуку . Пружина неймовірності стиснулась і хоп: два зрізи підряд в чвертьфіналі, а також відламана половинка підсака, яку довелося діставати з дна тримаючи рибу під півтора кг на гачку - ось та магія під назвою "вперше в житті" без якої тут ніколи не обходилось досі. Але все одно то лиш легка неприємність, порівняно з іншими випадками враховуючи, що тур був зіграний 2:2 з моїм досвідченим одеським товаришем Олексієм Бабенею і я пройшов далі.

Хоча турнір особистий, моя медаль є командною заслугою, бо без приманки від Юри Преса і нової ручки підсаки Паши Мокшина невідомо чи вдалося хоча б те, що вдалося. Дякую, команда.

Вітаю Скоріна Сергія та Кармана Богдана з гарним виступом!

Дякую Карті рибака, Валері Бацулі та  Наталі Дехтяренко за високий рівень турніру. Ви професіонали! Обливатись шампанським до сліпоти - безцінно! Завжди хотів спробувати! Дуже сподобалось!

Друзі, дякую, що вболівали! Береговий спінінг - це сила!

 

Двійники Вольфрамові джигріги Приманка турніру Вольфрамові грузила Вольфрамові чебурашки