Матеріал, форма і конструкція грузила напряму впливають на комфорт і результативність рибалок. Це факт. Серед матеріалів – вольфрам в пріоритеті. Чому?

 

1. Дзвінкість

Риба чудово реагує на вольфрамовий звук при стуку грузика об  дно. Це не просто плюс - це часто порятунок. Це та особливість, яка змушує атакувати саме вашу приманку, а не чужу.

 

2. Інформативність

Вольфрам виводить на новий рівень тактильні відчуття спінінгіста. Жоден інший грузик не розкаже про структуру дна більше, ніж вольфрамовий. Це відчутно піднімає не лише комфорт, але і усвідомленість всього процесу лову риби.

 

3. Дальність польоту

Суттєвий приріст дальності польоту приманки порівняно зі свинцем. Настільки суттєвий, що останній навіть в руки брати не хочеться.

 

4. Висока реалізація

За рахунок твердості, слизькості поверхні вольфрамового грузила та його мініатюрності, він легко ковзає крізь зуби при підсічці.

 

5. Мініатюрність
Відсутність надлишкового об’єму не просто надає монтажу більш органічного вигляду, але дозволяє йому швидше і вище відриватись від дна при підриві, що дуже важливо.

 

6. Естетика

До свинцю ви вже не повернетесь, коли відчуєте і побачите вагому різницю.

 

7. Екологічність

Вольфрам не є важким металом на відміну від свинцю.

 

Всі ці фактори напряму впливають на результативність і комфорт рибалок.
Сукупність цих факторів дає відчути разючу різницю порівняно зі свинцем навіть початківцю.

Проте, на відміну від свинцю, вольфрам має свої фірмові недоліки. Насамперед – ціна. По-друге - скоби, які важко навіть видерти, або вони самі вилітають і губляться. А на рибалці потрібен спокій, а в спорті - швидкість і  надійність. Тому я створив ідеальне вольфрамове грузило ... і поставив на нього найнижчу ціну на ринку.

https://rubfak.com.ua/content/uploads/images/cheburashka--.png   

Аби вольфрамова чебурашка відповідала усім критеріям професійного спортсмена вона повинна мати 10 обов'язкових характеристик:

 

  • Ідеальна підгонка скоби до пазу головки: легко виходить, легко вставляється;
  • Точна фіксація скоби в тілі головки:  при ловлі без застібки тіло вантажка не зісковзує на повідок, застібка не вилітає самовільно
  • Висока щільність вольфраму для досягнення максимальної дзвінкості і мініатюрності тіла грузила;
  • Зміщений центр важкості
  • Розмір скоби достатній, щоб легко маніпулювати нею пальцями, але при цьому не створювати зайвого об'єму оснащення;
  • Скоба з міцного дроту з розширенням в частині великого вушка, що запобігає його розгинанню;
  • Вус скоби знаходиться під градусом для безперешкодного заведення гачка без зайвих маніпуляцій;
  • Наявність читабельного маркування ваги;
  • Симетрична форма тіла грузика;
  • Матовий відтінок і наявність кольорів.

 

Відсутність будь-якої з цих характеристик серйозно ускладнить процес лову і вплине на результативність

 

Ми забезпечуємо спінінгістів вольфрамовими чебурашками, які відповідають усім зазначеним характеристикам.  Також ми зробили цей елемент монтажу максимально доступним. Порівняйте якість і ціни, а також візьміть до уваги, що на час написання цієї статті 5 серпня 2020, за тиждень до Чемпіонату України з берегового спінінгу, 23 з 30ти команд-збірних областей України замовили саме вольфрамові чебурашки Риболовного факультету та інші моделі грузиків на нашому сайті rubfak.com.ua

Користуйтеся довершеними комплектуючими, насолоджуйтесь комфортною і ефективною рибалкою. https://rubfak.com.ua/vantazhki/